چهارشنبه, 28, 1397
شما اینجا هستید    دسته بندی محصولات تخت بادی
کمينه
خرید تلفنی

                    تماس با اینتکس

                 تلفن  تماس اینتکس 
             44282600 (021)

 

کمينه
تخت خواب بادی

فروش ویژه تخت بادی و تخت خواب بادی با 30% تخفیف در انواع مختلف و رنگهای متنوع تخت بادی اینتکس, تخت های بادی یکنفره, تخت بادی دو نفره, تخت خواب بادی طبی, خریداینترنتی تخت خواب بادی, در مرکز فروش تخت خواب بادی با بیش از 55 نوع از مدل های جیر و ضد تعریق در سایت شرکت اینتکس، جهت خرید تخت بادی و دریافت قیمت از سوی شرکت میتوانید با شماره تلفن 02144221970 تماس حاصل فرمائید. تخت خوابهای بادی اینتکس مسافرتی و بیمارستانی برای درمان بیماریهای آرتروز ، دیسک کمر و ... بسیار مناسب هستند ، به ویژه اینگونه محصولات از کیفیت های عالی برخوردار هستند و میتوانند نیاز هر مشتری را برطرف سازند ، شرکت اینتکس سنتر نمایندگی مرکزی فروش تختخوابهای بادی اینتکس در ایران همواره بهترین مدل های تخت های بادی را به شما عزیزان پیشنهاد میکند ، لطفا اگر قصد خرید تخت بادی را دارید با ما تماس بگیرید.

 

کمينه
تخت خواب های بادی
تخت بادی سرمه ای جیلونگ

Jilong تخت بادی سرمه ای جیلونگ

تخت بادی سرمه ای جیلونگ با قیمت های بسیار مناسب و استثنایی در سراسر کشور
کد
jilong 27006

Jilong تخت بادی سرمه ای جیلونگ

تخت بادی سرمه ای جیلونگ با کیفیت عالی در سراسر کشور توسط فروشگاه اینترنتی سنتر اینتکس توزیع می گردد. فروشگاه اینترنتی سنتر اینتکس تخت های بادی و سایر محصولات بادی خود را در اتاق مخصوص به مدت 24 ساعت، تحت آزمایش و فشار بالا قرار می دهد و با اطمینان کامل و کافی محصولات خود را در اختیار مشتریان عزیز قرار می دهد. فروشگاه اینترنتی سنتر اینتکس محصولات خود را با کیفیت های درجه یک از شرکت های معتبر محصولات بادی تهیه مینماید و در اختیار عزیزان ایرانی که خواهان محصولات با کیفیت هستند، قرار می دهد.

تخت بادی سرمه ای جیلونگ مخصوص یک نفر می باشد. وزن تخت بادی جیلونگ 5 کیلو گرم است. در سفر و منزل گزینه ی عالی و مناسبی می باشد.

تخت بادی سرمه ای جیلونگ پمپ برقی سر خود و کیسه ی حمل و برچسب تعمیرات دارا می باشد. تخت بادی سرمه ای جیلونگ طبی و ضد تعریق می باشد. جنس رویه مخملی نرم و لطیف است و جنس بدنه پی وی سی براق می باشد.

 

تحمل وزن 135کیلو گرم
 طول  196 سانتی متر
عرض  97 سانتی متر
 ارتفاع  47 سانتی متر