چهارشنبه, 23, 1397
شما اینجا هستید    دسته بندی محصولات تخت بادی
کمينه
خرید تلفنی

                    تماس با اینتکس

                 تلفن  تماس اینتکس 
             44282600 (021)

 

کمينه
تخت خواب بادی

فروش ویژه تخت بادی و تخت خواب بادی با 30% تخفیف در انواع مختلف و رنگهای متنوع تخت بادی اینتکس, تخت های بادی یکنفره, تخت بادی دو نفره, تخت خواب بادی طبی, خریداینترنتی تخت خواب بادی, در مرکز فروش تخت خواب بادی با بیش از 55 نوع از مدل های جیر و ضد تعریق در سایت شرکت اینتکس، جهت خرید تخت بادی و دریافت قیمت از سوی شرکت میتوانید با شماره تلفن 02144221970 تماس حاصل فرمائید. تخت خوابهای بادی اینتکس مسافرتی و بیمارستانی برای درمان بیماریهای آرتروز ، دیسک کمر و ... بسیار مناسب هستند ، به ویژه اینگونه محصولات از کیفیت های عالی برخوردار هستند و میتوانند نیاز هر مشتری را برطرف سازند ، شرکت اینتکس سنتر نمایندگی مرکزی فروش تختخوابهای بادی اینتکس در ایران همواره بهترین مدل های تخت های بادی را به شما عزیزان پیشنهاد میکند ، لطفا اگر قصد خرید تخت بادی را دارید با ما تماس بگیرید.

 

کمينه
تخت خواب های بادی
تخت بادی کودک اینتکس

intex تخت بادی کودک اینتکس

با این تخت بادی کودک اینتکس، فرزند دلبندتان با آرامش بیشتر و بهتری به خواب خواهند رفت.
کد
intex 66802
مدل ها

intex تخت بادی کودک اینتکس

تخت بادی کودک اینتکس، تختی است کاملا زیبا که بر مبنای سلیقه و پسند کودکان طراحی شده است

با این تخت بادی کودک، فرزند دلبندتان با آرامش بیشتر و بهتری به خواب خواهند رفت. یکی از دغدغه های والدین، خوابیدن فرزندان در ساعات 9 شب می باشد، در اکثر مواقع دیده می شود که، فرزندان اصرار به دیر خوابیدن و بازی گوشی در ساعات پایانی داشته باشند. اما بدلیل جذابیت و زیبایی که این تخت خواب برای کودکان دارد، مسلما آنها را به سمت رختخواب کشیده و تمایل بیشتری به زودتر خوابیدن، خواهند داشت.
تخت بادی کودک اینتکس یک وسیله ی خواب کامل می باشد. دارای اجزایی همچون بالش،پتوی بسیار زیبا با طرحی کودکانه، و کودک پسندانه می باشد. از جنس مخمل نرم و لطیف و سازگار با پوست بدن کودک می باشد. کاملا ضد حساسیت می باشند.
تخت بادی کودک اینتکس به دلیل آنکه یک برند با کیفیت، شناخته شده و معتبر و استانداردی است، و محصولات اینتکس در نزد عموم جهان، قابل اعتماد و ایمن شناخته می شوند. بنابراین این تخت بادی را با خیال راحت، برای فرزندان خود تهیه کنید.

  

تحمل وزن  65 کیلو گرم
 طول  152 سانتی متر
عرض  64  سانتی متر
 ارتفاع  20 سانتی متر

 

 

این آیتم در مدل های زیر موجود است

مدل کد تک فروشی وزن اطلاعات
تخت بادی کودک اینتکس intex 66802 1,350,000 ريال 0ريال
تخت بادی کودک اینتکس intex 66802 0 ريال 0ريال