چهارشنبه, 23, 1397
شما اینجا هستید    دسته بندی محصولات تخت بادی
کمينه
خرید تلفنی

                    تماس با اینتکس

                 تلفن  تماس اینتکس 
             44282600 (021)

 

کمينه
تخت خواب بادی

فروش ویژه تخت بادی و تخت خواب بادی با 30% تخفیف در انواع مختلف و رنگهای متنوع تخت بادی اینتکس, تخت های بادی یکنفره, تخت بادی دو نفره, تخت خواب بادی طبی, خریداینترنتی تخت خواب بادی, در مرکز فروش تخت خواب بادی با بیش از 55 نوع از مدل های جیر و ضد تعریق در سایت شرکت اینتکس، جهت خرید تخت بادی و دریافت قیمت از سوی شرکت میتوانید با شماره تلفن 02144221970 تماس حاصل فرمائید. تخت خوابهای بادی اینتکس مسافرتی و بیمارستانی برای درمان بیماریهای آرتروز ، دیسک کمر و ... بسیار مناسب هستند ، به ویژه اینگونه محصولات از کیفیت های عالی برخوردار هستند و میتوانند نیاز هر مشتری را برطرف سازند ، شرکت اینتکس سنتر نمایندگی مرکزی فروش تختخوابهای بادی اینتکس در ایران همواره بهترین مدل های تخت های بادی را به شما عزیزان پیشنهاد میکند ، لطفا اگر قصد خرید تخت بادی را دارید با ما تماس بگیرید.

 

کمينه
تخت خواب های بادی
تخت بادی سفری دو نفره

Intex تخت بادی سفری دو نفره

تخت بادی سفری دو نفره محصولی از برند اینتکس می باشد.
کد
intex 67744
مدل ها

Intex تخت بادی سفری دو نفره

تخت بادی سفری دو نفره محصولی با کیفیت و تمام مخمل، ساختاری متفاوت و متمایز دارد، طراحی این تخت بادی، از صفحه های مجزا و متصل به هم که ساختار موازی و شبکه ای را ایجاد می کند تشکیل شده است. این حالت تخت را به یک تخت بادی طبی مبدل میکند. این تخت ضد تعریق می باشد. با خرید این تخت بادی سفری دو نفره، که در واقع یک محصول است، میتوانید، همزمان چهار نفر از آن استفاده نمایید. این تخت بادی از دو تشک مجزا و متصل به هم تشکیل شده که این اتصال، توسط قفل موجود در انتهای تشک، قابل جدا شدن و مجزا شدن می باشد و می توانید دو تشک مجزای دو نفره داشته باشید.

همراه این تخت بادی سفری دو نفره یک دفترچه ی راهنما موجود است که در این مجموعه آموزشی سعی شده است تمام اجزا و تمام نکات مهم در نصب و نگه داری تخت بادی با ساده ترین و کاربردی ترین روش، آموزش داده شود، تا شما عزیزان درهنگام نصب، به مشکلی بر خورد نکنید. و سوالات و ابهاماتی که ممکن است در نصب و راه اندازی تخت بادی داشته باشید، به راحتی بر طرف شوند.

این نوع تخت بادی بسیار سبک و نرم و خوش خواب می باشد. برای تمام سنین مناسب می باشد. وزن تخت بادی سفری 8 کیلو گرم است.

 

 

تحمل وزن  273 کیلو گرم
 طول  203 سانتی متر
عرض  152 سانتی متر
 ارتفاع  46 سانتی متراین آیتم در مدل های زیر موجود است

مدل کد تک فروشی وزن اطلاعات
تخت بادی سفری دو نفره intex 67744 1,650,000 ريال 0ريال
تخت بادی سفری دو نفره intex 67744 0 ريال 0ريال