چهارشنبه, 23, 1397
شما اینجا هستید    دسته بندی محصولات تخت بادی
کمينه
خرید تلفنی

                    تماس با اینتکس

                 تلفن  تماس اینتکس 
             44282600 (021)

 

کمينه
تخت خواب بادی

فروش ویژه تخت بادی و تخت خواب بادی با 30% تخفیف در انواع مختلف و رنگهای متنوع تخت بادی اینتکس, تخت های بادی یکنفره, تخت بادی دو نفره, تخت خواب بادی طبی, خریداینترنتی تخت خواب بادی, در مرکز فروش تخت خواب بادی با بیش از 55 نوع از مدل های جیر و ضد تعریق در سایت شرکت اینتکس، جهت خرید تخت بادی و دریافت قیمت از سوی شرکت میتوانید با شماره تلفن 02144221970 تماس حاصل فرمائید. تخت خوابهای بادی اینتکس مسافرتی و بیمارستانی برای درمان بیماریهای آرتروز ، دیسک کمر و ... بسیار مناسب هستند ، به ویژه اینگونه محصولات از کیفیت های عالی برخوردار هستند و میتوانند نیاز هر مشتری را برطرف سازند ، شرکت اینتکس سنتر نمایندگی مرکزی فروش تختخوابهای بادی اینتکس در ایران همواره بهترین مدل های تخت های بادی را به شما عزیزان پیشنهاد میکند ، لطفا اگر قصد خرید تخت بادی را دارید با ما تماس بگیرید.

 

کمينه
تخت خواب های بادی
تخت بادی بالش دار دو نفره

Intex تخت بادی بالش دار دو نفره

2,250,000 ريال
تخت بادی بالش دار دو نفره محصول سال 2014 شرکت اینتکس می باشد.
کد
intex 67720
تعداد
  
Buy

Intex تخت بادی بالش دار دو نفره

تخت بادی بالش دار دو نفره با طراحی خاص و زیبا و با رنگ بندی ترکیبی زیبای کرم و آبی تنوع خاصی به آن بخشیده است.
جنس تخت بادی بالش دار از مخمل بسیار نرم و لطیف می باشد. طرح رویه ی تخت مشبک و برجسته است که این ویژگی، طبی بودن و ضد تعرق بودن را به آن افزوده است.

ساختار بدنه ی تخت بادی بالش دار، دو تکه ی متصل به هم می باشد. که دوام و مقاوت و تحمل وزن تخت را بالا می برد. تحمل وزن این تخت، 275 کیلو گرم است که بسیار خوب و قابل تأمل می باشد. وزن تخت بادی 9.5 کیلو گرم است.

تخت خواب یکی ازملزومات و نیازهای ضروری هر منزلی محسوب می شود. بدلیل آنکه روز به روز خانه ها کوچک و کوچک تر می شوند، مشکل فضای کم و کم جایی مطرح است.

تخت بادی بالش دار دو نفره و برند اینتکس این مشکل را برطرف کرده و تخت هایی تولید می کند که دیگر، نگرانی فضای کم در منزل را نخواهید داشت. تخت های بادی به قدری جالب وجذاب هستند که در زمانی کمتر از 5 دقیقه نصب می شوند و در زمانی کمتر از آن جمع آوری می شوند و به قدری کوچک می شوند که قادر خواهید بود، آنها را در کمد و قفسه و کشوهای منزل خود قرار دهید.


 

تحمل وزن  275 کیلو گرم
 طول  210 سانتی متر
عرض  163 سانتی متر
 ارتفاع  49 سانتی متر