چهارشنبه, 23, 1397
شما اینجا هستید    دسته بندی محصولات تخت بادی
کمينه
خرید تلفنی

                    تماس با اینتکس

                 تلفن  تماس اینتکس 
             44282600 (021)

 

کمينه
تخت خواب بادی

فروش ویژه تخت بادی و تخت خواب بادی با 30% تخفیف در انواع مختلف و رنگهای متنوع تخت بادی اینتکس, تخت های بادی یکنفره, تخت بادی دو نفره, تخت خواب بادی طبی, خریداینترنتی تخت خواب بادی, در مرکز فروش تخت خواب بادی با بیش از 55 نوع از مدل های جیر و ضد تعریق در سایت شرکت اینتکس، جهت خرید تخت بادی و دریافت قیمت از سوی شرکت میتوانید با شماره تلفن 02144221970 تماس حاصل فرمائید. تخت خوابهای بادی اینتکس مسافرتی و بیمارستانی برای درمان بیماریهای آرتروز ، دیسک کمر و ... بسیار مناسب هستند ، به ویژه اینگونه محصولات از کیفیت های عالی برخوردار هستند و میتوانند نیاز هر مشتری را برطرف سازند ، شرکت اینتکس سنتر نمایندگی مرکزی فروش تختخوابهای بادی اینتکس در ایران همواره بهترین مدل های تخت های بادی را به شما عزیزان پیشنهاد میکند ، لطفا اگر قصد خرید تخت بادی را دارید با ما تماس بگیرید.

 

کمينه
تخت خواب های بادی
تخت بادی مخمل پشت دار

Intex تخت بادی مخمل پشت دار

4,500,000 ريال
تخت بادی مخمل پشت دار محصولی از شرکت اینتکس است.
کد
intex 64460
تعداد
  
Buy

Intex تخت بادی مخمل پشت دار

تخت بادی مخمل پشت دار وسیله ای کاربردی، برای تمام کسانی که می خواهند در منازل، مغازه ها، ادارات و ... در زمان های استراحت خود، خواب آرام و راحتی را تجربه کنند. این تخت بادی مخمل قابل استفاده و پمپاژ با پمپ برقی سرخود می باشد.

استفاده از تخت بادی مخمل پشت دار بسیار ساده و راحت است و هیچ تخصصی نمی خواهد، تنها کافی است، بعد از انتخاب فضای خواب، پمپ را به برق متصل کنید و بعد از گذشت دقایقی کوتاه، می بینید که تخت بادی مخمل، فرم گرفته و به یک تخت تبدیل شده و قابل استفاده و استراحت می باشد.

طراحی جدید و متفاوت این تخت بادی مخمل، این محصول را با سایر تخت های بادی موجود متمایز کرده و سلیقه ی اکثر افراد را پوشش خواهد داد. تکیه گاه موجود بر روی تخت بادی مخمل به ویژگی های عالی این تخت افزوده، برخی افراد در سفرها و طبیعت و منزل قبل از خواب به وسیله ای نیاز دارند که علاوه بر آنکه بنشینند و مطالعه کنند، پاهای خود را دراز نمایند. که هم استراحت کنند و هم در حالت راحت و نشسته به مطالعه و یا گشت و گذار در لپ تاپ و گوشی و... داشته باشند. مسلما این تخت بادی نیاز این قبیل افراد را بر طرف خواهد کرد.

 

تحمل وزن  350 کیلو گرم
طول  203 سانتی متر
عرض  152 سانتی متر
ارتفاع  79 سانتی متر (با تیکه گاه)